Poděkování, aktualizace webu

03.07.2019 11:27

Dobrý den, milí rodiče,

chtěla bych Vám vyjádřit poděkování za Váš zájem o mateřskou školu a za spolupráci, kterou jsme měli možnost tento školní rok společně zahájit. Velmi si vážím Vaší podpory a odezvy při zapojení se do vánočního jarmarku, nákupu vánočních dárků a stromečků, rekonstrukci jídelny, zahradní slavnosti, sběru papíru či dalších odpadových materiálů. Velké díky :)

Na webové stránky byly přidány fotografie ze všech akcí školky do konce školního roku. Pokud máte o nějakou fotku zájem, doporučuji Vám, abyste si ji včas stáhli, protože všechny tyto fotografie budou z web. stránek ke konci září smazány (z důvodu GDPR - rodiče mají podepsány souhlasy pouze na dobu předškolní docházky, tudíž odchozí děti již nejsou chráněni tímto souhlasem).

Pokud by Vám chyběly nějaké informace z mateřské školy, neváhejte se na mě obrátit a ráda vše napravím.

Věřím, že již pomýšlíte, jak nejlépe strávit odpočinek nebo si již dovolenou plně užíváte.
Přeji Vám, ať zažijete se svými dětmi spoustu krásných chvil, které se dětem v hlavičkách ukládají jako poklady a nikdy na ně nezapomenou. A stihnete si u těch všech zážitků ještě odpočinout...

Rodičům dětí, které odcházejí do 1. třídy přeji hodně trpělivosti a laskavosti nejen při plnění domácích úkolů a děkuji Vám za důvěru, kterou jste nám projevili. Budeme rádi, když se se svými dětmi za námi přijdete někdy podívat.

Hezké léto a hodně zdraví!

Za kolektiv MŠ

Vlčková