Poděkování a přání

07.01.2020 11:17

Milí rodiče,

velice si vážíme vaší pomoci a podpory, kterou jste projevili velkým nasazením a aktivitou při
přípravě vánočního jarmarku, spoluprací při nákupu vánočních dárků a přípravou kostýmů na vánoční besídku.

Obrovské díky za finanční příspěvek na vánoční dárečky patří p. Křížové od Nikolky, p. Kalužovi,
p. Valehrachové, p. Blahové a p. Kupčíkové.

Velké poděkování za výrobky na vánoční jarmark posíláme

p. Horákové za vánoční utopence,

p. Duchoňové za výrobu svícnů,

p. Musilové za ušitý polštářek, chňapky do kuchyně, ozdoby a eko odličovací podušky,

p. Zhořové za dobroty pro ptáčky v zimě,

p. Trávníčkové za nazdobené perníčky,

p. Chamrádové za pytlíčky s překvapením pro děti,

p. Vávrové za sušenky na občerstvení,

p. Tinkové za 2 perníkové chaloupky,

p. Maštalířové za přívěsky na klíče a náušnice z korálků,

p. Kupčíkové za vánoční relaxační sůl do koupele,

p. Blahové za vánoční ozdoby,

p. Halouzkové za vánoční pečený čaj,

p. Kalužovi za výrobu dřevěných ptačích budek,

p. Valehrachové za levandulové pytlíčky,

p. Šmerdovi za dřevěné ozdůbky,

p. Dostálové za perníkovou chaloupku

Všem Vám, rodičům, patří velké díky za nákup výrobků na vánočním jarmarku. Díky Vám jsme
mohli sečíst částku 5.724,- Kč, která poputuje na úhradu autobusové dopravu dětem na výjezdy mimo MŠ.

A ještě mnohokrát děkujeme za nákup vánočních dárků, zejména knih k Albi tužce: p.Maršálkové, p. Buchtové, p. Horákové, p. Čechurové, p. Musilové, p. Staníčkové, p. Burianové, p. Severové, p.Suchánkové, p. Trávníčkové, p. Hénkové, p.Petrové a p. Pernicové.

P. Duchoňové za karetní hru Dooble a p. Křížové od Ondráška za konstruktivní stavebnici.

Upřímné poděkování vyjadřujeme p. Severovi za nezištnou pomoc v mateřské škole,
tentokrát zapravoval po  elektrikáři drážky ve zdi a také p. Kalužovi, který jak může, tak pomůže se stolařskými pracemi.

Pokud jsme na
někoho zapomněli, omlouváme se, není to úmyslně a mockrát děkujeme také
Vám....:-)

Do celého nového roku Vám chceme popřát mnoho radosti, dobra a krásných chvil prožitých se svými dětmi. Ať se Vám daří!