7.12.2016 od 15:30 - Vánoční tvořivá dílna

07.12.2016 11:19

7.12.2016 - Vánoční tvořivá dílna

aneb máma ve školce, táta a děti doma

Tato příjemná komorní akce proběhla ve středu 7.prosince 2016. Sešli se na ní v plném počtu všichni pracovníci MŠ a s nimi několik maminek, které neměly zrovna nemocné děti, nebo nebyly nemocné samy, nebo nebyly už v práci… a zvládly zařídit- udělat si chvilku pro sebe. Vždyť všichni dobře víme, že to není jednoduché. Ty, kterým se to povedlo, strávily velmi příjemný veselý a pracovní podvečer ve školce.

Děkujeme hlavní organizátorce dílny, paní Soni Hromkové, za přípravu veškerého materiálu potřebného k výrobě krásných vánočních drobnůstek.

Děkujeme i všem přítomným, že se jim spolu dobře vyrábělo: paní Stejskalové, paní Volkové, paní Čulíkové, paníPlevové, paníViktorinové, paní Šmerdové, paní Žižkové, paní Maštalířové, paníHénkové a paní Bardynové. Všechny vánoční nezbytné ozdoby jste si mohli zakoupit na našem již tradičním zimním předvánočním jarmarku, který se konal ve čtvrtek 15.12. v obecním sále místního úřadu v Kovalovicích.

Fotografie z akce ZDE.