27.-28.6.2018 - Noc ve školce pro předškoláky

27.06.2018 14:45

27.-28.6.2018 - Noc ve školce pro předškoláky

Spaní předškoláků v MŠ

Již 4. rokem se uskutečnilo spaní předškoláků v MŠ.
Sešli jsme se v počtu 12 dětí a 1 školačka Anežka, která si opět chtěla připomenout školková léta. Sraz dětí v MŠ byl ve 20 hodin. I přes nepřízeň počasí, za přispění pana starosty, který nám zajistil přípravu ohniště, jsme si opekli špekáčky na place za hospodou. Po setmění si děti prošly stezku odvahy na školní zahradě. Odvahu prokázaly všechny děti. Ve školce zdolaly překážkovou dráhu a zahrály si pohybové hry. Po večerní hygieně si připravily spacáky se svými oblíbenými mazlíčky (plyšáčky) a při pohádce se postupně vydaly ke sladkému spánku.

Ráno nás čekala bohatá snídaně, kterou nám připravily maminky. Na stole se objevila bábovka, závin, zelenina, mufiny, pečivo i palačinky……
Pro předškoláky jsou to poslední chvíle strávené v MŠ a my jim přejeme hodně úspěchů a zdaru ve školních lavicích.