23.05.2017 10:23

23.5..2017 - Výlet do Milotic s návštěvou zámku

Výlet na zámek v Miloticích s kostýmovou prohlídkou

Letošní dlouho očekávaný výlet se velmi vydařil. Opět jsme si zkusili objednat počasí na 23. Května – a vyšlo opravdu na objednávku: krásně, sluníčko, občas mráček….

Na zámek v Miloticích jsme odjeli s očekáváním – jak dříve žili a oblékali se na zámku – jejich obyvatelé.

Zážitek byl veliký jak pro děti, tak pro dospělé.. Kostýmová prohlídka zámku nás mile překvapila.

Malé princezny, princové se chovali ve svých dobových kostýmech velmi způsobně a zdvořile.

/ Myslím, že úplně zapomněli trošku zlobit, jak se soustředili na vybrané chování a způsoby/, a tak se stali obdivovanými a focenými  místními procházejícími turisty, kteří je obdivovali jako součást zámku.

Poté následoval obědový piknik v zámeckém parku pod starobylými stromy….a na závěr sladké občerstvení od maminek , které nás doprovázely.

Tímto děkujeme za doprovod na zámek a oblíbené občerstvení pí Pivodové, pí Maštalířové, pí Hénkové, pí Žižkové, pí Šindelářové, pí Kalouskové.

Pí kuchařkám a pí školnici děkujeme za skvělý cestovní restaurační servis, pí učitelkám za bezchybnou reprezentaci MŠ v době historické..

Výletu se zúčastnilo 43 dětí a 14 dospělých.

Fotografie k vidění ZDE.

23.5..2017 - Výlet do Milotic s návštěvou zámku