14.2.2018 - Beseda s odborníkem – Školní zralost a nezralost

14.02.2018 10:34

14.2.2018 - Beseda s odborníkem – Školní zralost a nezralost

• Mgr. R. Bachorecová, Pedagogicko-Psychologická Poradna Hybešova
  • začátek v 16:00, třída 1. patro .

V rámci projektu EU Šablony pro MŠ (operační program Výzkum a vývoj vzdělávání) navštívila dne 14.2.2018 naši školku Mgr.Romana Bachorecová.

Téma besedy pro rodiče bylo aktuální: Školní zralost a nezralost. Paní psycholožka předala rodičům spoustu potřebných a zajímavých informací ohledně přípravy dětí na přechod na základní školu. Setkání bylo příjemné a beseda díky přítomným maminkám velmi otevřená. Škoda, že možnosti setkat se s odborníkem a ptát se na to, co nás zajímá, využilo jen málo rodičů. Na květen plánujeme v rámci projektu besedu s dalším odborníkem. Na tématu se můžete tentokrát domluvit spolu. Věříme, že v době pozdního jara se nás sejde více, kteří ocení možnost něco se aktuálně dozvědět, co bude ku prospěchu dítěte. Víme, že vychovat dítě je ta nejtěžší věc v životě člověka.

Kovalovice 22.2. 2018                        Mgr. Helena Skolková

Fotografie z akce ZDE.