Infekční onemocnění, ranní příchody

05.02.2023 21:32

Milí rodiče,

informujeme vás, že se v rodině dítěte z MŠ (jedná se o sourozence) objevila infekční virová mononukleóza. Toto onemocnění má inkubační dobu až 150 dnů. Buďte tedy pozorní k příznakům této nemoci, a to až do konce školního roku. A u lékaře tuto skutečnost hlaste.

Připomínáme, že ranní příchod do mateřské školy je stanoven pro předškoláky do 8 hod. a pro ostatní děti do 8.30 hod. Vzhledem k tomu, že se již během delší doby setkáváme se stále vyšším počtem opakovaných pozdních příchodů, musíme reagovat a začít striktně vyžadovat tento stanovený režim dne. Znamená to, že od pondělí 6. 2. v případě příchodu po 8.30 hod. již nebudeme MŠ otvírat! Pokud máte předem domluveno, že přijdete později, vzhledem k logopedické péči jinde, návštěvě rehabilitace apod., tak se vás to netýká.

Děkujeme za pochopení, že stálé otvírání a příchody dětí do třídy po 8.30 hod. velmi narušují dopolední činnost s dětmi.

B. Vlčková