Hodina řemesel a další výlety

02.04.2023 20:47

Milí rodiče,

abyste se mohli spolu s dětmi těšit na školní výlety, posíláme vám termíny a bližší informace.

1. HODINA ŘEMESEL A ZOO VYŠKOV, 5. 4. 2023, odjezd 8:15 h. od MŠ! POZOR Přijďte včas!

- Velmi zajímavý 2 hod. program polytechnické výchovy pro MŠ na SOŠ aSOU Vyškov pro naše předškoláky a středňáčky (ti, kteří budou předškoláci příští šk. r.). Náplň programu je na letáčku v příloze. Seznam dětí vyvěsíme na nástěnku spolu s plakátem.

- Ostatní mladší děti stráví 2 hod. program v ZOO koutku ve Vyškově.

Svačiny připraví p. kuchařky a povezeme je s sebou. Děti budou mít v batůžku pití, papír. kapesníky, příp. drobný pamlsek a mladší děti navíc pláštěnku.

Návrat cca v 11:45 hod., odchod dětí po obědě bude posunutý o 15 min.

2. ŠMOULOVÉ Magický svět, Výstaviště BRNO, 11. 5. 2023celodenní výlet! Odjezd 9:15 h.

Pojedeme po svačině v MŠ, rodiče připraví dětem do batůžku oběd a odpolední svačinu, pití, papír. kapesníky. (Tento den budou mít děti odhlášen oběd a odp. svačinu.)

Návrat cca v 15:45 hod. Je vhodné si vyzvednout děti ihned po návratu, budou unavené a rozespalé.

3. KOVOZOO, Staré Město, 20. 6. 2023, celodenní výlet! Odjezd již v 8 hod. od MŠ! POZOR přijďte včas!

Zajištěn celodenní program vč. jízdy vláčkem. Rodiče zajistí dětem do batůžku celodenní stravu (svačina, oběd, svačina), pití, pláštěnku a papír. kapesníky. (Ze stravování v MŠ budou děti tento den omluveny.)

Návrat cca v 16 hod. Doporučujeme vyzvednutí dětí ihned po příjezdu.

Kdo trpí nevolností, tomu podejte před každou jízdou Kinedryl.

PS: Výdaje za dopravu vlastním autobusem s klimatizací: Vyškov 3.500,- Brno 3.500,- a Staré Město 7.200,- budou hrazeny z výnosu vánočního jarmarku a sběru papíru. Vstupné do naučného parku Šmoulové 190,-/dítě, bude hrazen z dotace Operační program J. A. Komenský. Vstupné do Kovozoo 90 + 40,- vláček/dítě a ZOO koutku ve Vyškově 50,-/dítě z fondu na kulturní akce (tvořen rodiči 500,-/pololetí). Hodina řemesel je zdarma.

Bc. Bohdana Vlčková