29.5. 2013 - Výlet do Bučovic

14.05.2013 08:41

29.5. 2013 - Výlet do Bučovic aneb Jak se žilo na zámku….

Ve středu 29.5.2013 jsme objednali pro děti příjemné slunečné počasí /v deštivém a chladném posledním májovém týdnu/. Společně s MŠ Viničné Šumice jsme se vydali na výlet na zámek Bučovice. 22 dětí odjelo se svým doprovodem za novými zážitky. Obdivovali jsme místnosti, ve kterých žili princové a princezny, měli jsme možnost si vyzkoušet na zámeckém nádvoří žonglování...

Ve druhé části programu jsme zhlédli loutkovou pohádku O Palečkovi, jak zvítězil svojí chytrostí nad obrem.

Výlet se nám moc líbil a usnuli jsme po něm všichni ve školce jako malé berušky

Poděkování

Vedení MŠ Kovalovice děkuje paní Šmerdové a paní Kupčíkové za pomoc při doprovodu dětí na společný výlet do bučovického zámku. Poděkování patří také paní Čulíkové a paní Plevové za to, jak se vzorně postaraly o naše bříška a ještě nás doprovázely na výletě.

Vstup 90 Kč / dítě byl hrazen z jarmarkového příspěvku rodičů.

Děkujeme.

vedení MŠ

Fotografie z akce k vidění ZDE