Platby obědů

Upozornění rodičům
Žádáme rodiče o důsledné odhlašování dětí ze stravování v době jejich nepřítomnosti v MŠ. Školský zákon stanovuje, že žákům škol je poskytována dotace na stravování - po dobu jejich pobytu ve škole. Obědy jsou levnější, platí se pouze náklady na potraviny. Pokud dítě není ve škole, nárok na dotaci ztrácí. Proto jsou rodiče povinni dítě při nepřítomnosti odhlásit ze stravování.

Prováděcí vyhláška o školním stravování určuje, že první den neplánované nepřítomnosti strávníka se nepočítá. Pokud tedy dítě onemocní a nestačí si oběd odhlásit, první den na dotovaný oběd nárok má. Může si ho odnést domů nebo mu propadá.

Více zde: https://ms-kovalovice.webnode.cz/news/skolne-a-stravne/

Poplatky za stravování jsou hrazeny předem vždy do 20.předchozího měsíce. Proto je nutné si nastavit trvalé příkazy již od srpna do května. Při platbě uvádějte jméno dítěte a přidělený VS.

Doporučujeme mezi 15.-20. dnem v měsíci. Platíte zálohovou částku a přeplatky Vám začátkem července vrátíme.

Částka za celodenní pobyt dítěte je 1008,- kč/měsíc. Za dítě, které v daném šk. r. dovrší 7 let je částka 1050,- kč/měsíc.

Pokud víte, že budete dítě pravidelně vyzvedávat po obědě, nastavte si částku na 819 kč/měsíc. Za dítě, které v daném šk. r. dovrší 7 let 861,- Kč/měsíc.

V případě náhlé nepřítomnosti dítěte omlouvejte děti na tel. č. 739 377 988 (vedoucí ŠJ) - stačí SMS.

Další způsob omlouvání  je zápisem do kalendáře (umístěný při vstupu do třídy), osobně nebo telefonicky do ŠJ !

Odhlásit stravu je možné do 11 hod. den předem. První den nemoci máte nárok vyzvednout si oběd do jídlonosiče od 11.15 do 11.30 hod.

1.     Číslo účtu (stejné jako za školné): 2302231452/2010   POZOR ZMĚNA ČÍSLA ÚČTU !!!
  2.     celodenní 1008,-/měs.:48,- Kč/den(12,-27,-9),dítě s odkladem ŠD: 1050,-/měs.:50,-/den
  3.     po obědě 819,-/měs.:39,-Kč/den (12,-27,-0,-),dítě s odkadem ŠD: 861,-/měs.:41,-/den

Žádáme rodiče o důsledné odhlašování dětí do školní jídelny!

Více zde: https://ms-kovalovice.webnode.cz/news/skolne-a-stravne/
  • V případě nejasností se obracejte na vedoucí školní jídelny paní Katku Čulíkovou, tel. 739 377 988.